Pałac Żelechów

Pałac Żelechów to nowa lokalizacja na mapie. Doskonałe miejsce na różnego rodzaju eventy i spotkania. Konferencje, Wesela, imprezy rodzinne udadzą się tu z pewnością doskonale. Kompleks trzech odrestaurowanych i unowocześnionych budynków kryje w sobie nowoczesne – o dużej powierzchni – SPA, gustowne apartamenty, sale konferencyjną oraz browar. To właśnie SPA i browar Żelechowski to perełki tego miejsca. Niedługo również piwnica wypełni się winami.

Poproszono mnie abym wykonał zdjęcia reklamujące to miejsce. Fotografie wnętrz trwały kilka dni ale uważam je za bardzo udane. Rano zaczęliśmy od zdjęć na zewnątrz, później sukcesywnie przenosiliśmy się z apartamentu do apartamentu. Zdjęcia wnętrz wykonywaliśmy również w powstającym browarze w podziemiach Pałacu, w SPA i strefie basenowej. Czasem zdjęcia wykonywaliśmy bez żadnego oświetlenia, czasem jednak musieliśmy rozmieścić lampy tak aby dawały naturalne światło i żeby nie znalazły się w kadrze. To było ciekawe wyzwanie. To pierwsza moja wizyta w tym miejscu. Czeka na mnie jeszcze zabytkowy park za pałacem oraz strefa SPA z basenami i oraz część kulinarna.

Pałac w Żelechowie na pewno znajdzie soje miejsce również na mapie ślubno- weselnej. To miejsce ma duży potencjał i z przyjemnością będę kontynuował fotografowanie tego miejsca.

Pałac Żelechów- Błażej Sendzielski  Pałac Żelechów - SPA - fotografia Wnętrz - Błażej Sendzielski  Baseny - Pałac Żelechów - Błażej Sendzielski fotografia wnętrzPałac Żelechów - Browar - Błażej Sendzielski  Pałac Żelechów - lokalizacja weselan w okolicach Warszawy - Błażej Sendzielski Pałac Żelechów - lokalizacja weselan w okolicach Warszawy - Błażej SendzielskiPałac Żelechów - lokalizacja weselan w okolicach Warszawy - Błażej SendzielskiPałac Żelechów - lokalizacja weselan w okolicach Warszawy - Błażej SendzielskiPałac Żelechów - lokalizacja weselan w okolicach Warszawy - Błażej SendzielskiPałac Żelechów - jadalnia - Fotografia wnętrz - Błażej SendzielskiPałac Żelechów - pokój na poddaszu - fotografia wnętrz Błażej Sendzielski Pałac Żelechów - Apartament - fotografia wnętrz - Błażej Sendzielski Pałac Żelechów - Apartament - fotografia wnętrz - Błażej Sendzielski Pałac Żelechów 2013_018 Pałac Żelechów 2013_014 Pałac Żelechów 2013_013